Power UK Adapter for 7MD Device Model:KAT012L-120100BS
50.00  50.0 AED 50.00
47.62
Not Available For Sale
Out of Stock
sku: 8964
Categories:
VIP Member Price
45.00  incl. VAT
50.00  Save 5.00
10.0% Off
Categories:
https://www.7md.ae/web/image/product.template/33178/image_1920?unique=069f69f
    This combination does not exist.
    Collect from Shop Pre Order Add to cart
    alt image here
    alt image here
    Delivery Date In days,
    Fast Shipping
    Cash On Delivery
    Description :
    \
      \
    • POWER ADAPTER. AC / DC
    • \
    • Prev:Model RJ-SW1201008/B1.
    • \
    • New Model M120100-A005BS
    • Input: 100-240V-50/60Hz 0.5A.
    • Output:12.0V 1.0A 12.0W.